Програма «Uniting for Ukraine»: здійсни свою мрію

Програма "Uniting for Ukraine"

Сполучені Штати продовжують активно підтримувати Україну. І це дуже важливо для тих українців, хто опинився у скрутній ситуації. І якщо раніше для багатьох було практично неможливою мрією, не маючи родинних зв’язків, переїхати жити до США, то сьогодні все стало набагато простіше. Достатньо дізнатися на сайті https://www.hotvisa.com.ua/united-ukraine про програму «Uniting for Ukraine», і це дасть змогу не тільки жити на території Америки 2 роки, а й легально отримати там роботу. Що слід знати про цю програму, у чому полягає її особливість?

Що важливо знати?

Оскільки в США вже не перше десятиліття багато мільйонів людей бажають потрапити, правила в’їзду постійно ускладнюються. Але зараз для українців діють послаблення для в’їзду. Йдеться про спрощену процедуру, що дуже важливо для тих, хто залишає Україну у статусі біженця. Для них діє соціальна програма. А це означає, що значно простіше виявиться і житло отримати, і роботу, і медичну страховку.

Повна назва гуманітарної американської програми — Uniting for Ukraine, що в перекладі означає «Єднання заради України». Але коротко вона має й іншу назву – U4U. З’явилася вона внаслідок військового вторгнення Росії до України. Створено її було з ініціативи американського президента Джо Байдена. На цю програму можуть розраховувати лише ті українці, котрі залишили свою країну, стали біженцями через війну. Але не всі українці можуть скористатися цією програмою, тому що потрібно відповідати певним вимогам.

Основні вимоги

До українців, які бажають скористатися соціальною програмою U4U, висувається кілька важливих вимог.

  1. Жити в Україні принаймні до 11 лютого 2022 року.
  2. Залишити свою країну через військові дії.
  3. Потрібно мати на руках паспорт громадянина України.
  4. Необхідно мати надійного спонсора в США.

Важливою вимогою є підтвердження вакцинації як від коронавірусу, так і від кору і поліомієліту. Відносно спонсора немає вимоги, щоб ним обов’язково виявився родич заявника.

Для всіх українців доступною залишається і стандартна процедура отримання візи. Вона діє і зараз, ніхто її не скасовував. Але вона має свої недоліки. Тут головна вимога – мати близьких родичів в Америці. Щодо програми Uniting for Ukraine, така вимога там відсутня.

Важливі переваги

У чому полягає перевага програми U4U, чому варто на неї звернути увагу тим, хто бажає опинитися на території Америки? Можна вказати кілька важливих фактів:

  • прискорена процедура вирішення всіх питань, пов’язаних із отриманням гуманітарного пароля;
  • фінансова допомога, що розглядається в індивідуальному порядку;
  • медичні послуги, якщо знадобиться пройти курс лікування чи зробити операцію;
  • безкоштовні продукти харчування, що пропонуються завдяки отриманню спеціальної картки.

Також надається безкоштовна соціальна підтримка. Особливо це стосується вивчення англійської мови. Біженці мають можливість безкоштовно відвідувати спеціальні курси.

Мало у якого українця, що бажає опинитись на території Америки, є можливість розібратися в оформленні необхідних документів. Тим більше, якщо не маєш базового знання англійської мови. Але якщо українець скористається програмою U4U, обов’язково буде запропоновано безкоштовну допомогу, щоб оформити документи як для проживання, так і для легального працевлаштування в США.