Шиномонтажні роботи: особливості та різновиди

Шиномонтаж Кривий Ріг

Від стану шин залежить не тільки комфорт пересування на дорозі, але також безпека та життя всіх, хто знаходиться у салоні авто. А літня погода сильно відрізняється від зимової, коли йде сніг і на трасі утворюється льод. От і доводиться не лише автолюбителям у Кривому Розі періодично міняти літні шини на зимові, щоб убезпечити своє пересування в автомобілі. І найкраще замовити в компанії Vianor шиномонтаж або в іншому подібному автосервісі, де можуть запропонувати інші послуги, ніж займатися ремонтом самостійно.

Послуги шиномонтажу

Автосервіс може пропонувати різні послуги. У тому числі це стосується і шиномонтажу. Але сьогодні часто зустрічаються і такі майстерні, де пропонуються лише роботи, пов’язані із шинами. Комплекс робіт обов’язково відрізняється, тому одразу необхідно визначатися, яку послугу треба замовляти.

  1. Шиномонтаж, коли з певною метою з диска знімається шина.
  2. Миття коліс, тому що бруд негативно позначається на дисках та на ремонтних роботах.
  3. Балансування, адже потрібно правильно розподілити навантаження на кожне колесо.
  4. Ремонт коліс, і тут багато що залежить від отриманих ушкоджень.
  5. Вулканізація, що пов’язано як із порізами, так і проколами гуми.

Окремою послугою є і монтажні роботи, коли покришка знову повинна опинитися на диску. Та й про знос шин не варто забувати, їх вчасно необхідно міняти.

Але це лише основні послуги шиномонтажу. У сервісних центрах подібного типу автолюбитель має можливість підібрати або пофарбувати диск. Також не варто забувати про перевірку тиску в шинах. Це особливо важливо робити, якщо має бути далека поїздка. Деякі водії в автосервісах намагаються придбати ще один комплект дисків. Тоді можна не займатися процедурою шиномонтажу, щоб змінювати літню гуму на зимову. В цьому випадку на одному комплекті дисків буде літня гума, а на іншому – зимова. І тоді досить лише поміняти колеса у зборі. Тільки потрібно вирішити, де зберігатимуться запасні колеса з іншою сезонною гумою.

Виїзний шиномонтаж

Послуги шиномонтажу надаються в автосервісах. Але не завжди є можливість пригнати туди автомобіль. Тоді набагато простіше скористатися послугою виїзного шиномонтажу. Особливо якщо компанія надає її 24 години на добу. Можна назвати кілька ситуацій, коли така послуга може виявитися затребуваною:

  • жінка за кермом не завжди може самостійно замінити колесо;
  • трапилася пробоїна колеса, а запаски в авто не виявилося;
  • потрібне рихтування диска, який постраждав від вибоїни на дорозі;
  • необхідно здійснити балансування коліс.

Всі такі ремонтні роботи виконуються на місці. Фахівці неодмінно допоможуть зробити і вулканізацію, якщо стався прокол гуми.

Не завжди водій може швидко дістатися стаціонарної майстерні. Якщо проблема з колесом сталася далеко від населеного пункту, автолюбитель обов’язково має мати телефон пересувної майстерні. Як правило, йдеться про фургон, у якому є все необхідне обладнання для виконання шиномонтажних робіт. Не варто переживати щодо оплати, сума послуги часто залежить від часу дзвінка. Як правило, в нічний час виконання однієї і тієї ж роботи буде коштувати лише трохи дорожче, ніж у денний час.