Nemiroff: український бренд, який відомий у всьому світі

бренд Nemiroff

Традиції самогоноваріння в Україні слід шукати в глибині сторіч. Ще за часів Київської Русі тут вживали міцний алкоголь. Із часом сформувалися традиції виготовлення справжньої української горілки, з’явилися центри її виробництва, серед яких особливе місце посідає Немирів. Це невелике, нічим не примітне містечко у Вінницькій області, проте сьогодні його знають на всіх шести материках, включно з Антарктидою. Завдячуючи місцевому підприємству, яке виготовляє якісну горілку під брендом Nemiroff. 

Унікальні природні умови

Волинь та Вінниччина недарма отримали назву «краю тисячі озер». Тут дійсно чудова природа із безліччю природних водойм із кришталево чистою водою. Як стверджують учені, це — результат «роботи» льодовиків, які допомогли також сформуватися чудовим за якістю чорноземам. Пшениця тут росте гарна та якісна, саме це поєднання і допомогло створити підприємство, яке навіть за сучасними стандартами можна назвати екологічним. Додамо сюди інноваційне обладнання, що з’явилися відносно нещодавно, в 1992 році завдячуючи іноземним інвестиціям, та унікальні авторські рецепти — й отримаємо справді якісний міцний алкоголь, який сьогодні високо котується у всьому світі. В Україні можна придбати горілку Nemiroff в маркеті алкогольних штук МАУДАУ.

Історія немирівської горілки

Робити горілку тут почали ще в 1752 році, але в невеликих масштабах. Ситуація змінилася в 1872 році, коли власником місцевого заводу стала княгиня Марія Щербатова (дівоче прізвище Строганова). Під її керівництвом виробничі потужності були суттєво збільшені, і вже на початку XX сторіччя завод виготовляв до 5000 пляшок місткістю 0.5 л щодня. Це допомогло не тільки підкорити місцеві ринки, але й почати експансію на іноземні. Більшість винокурних заводів того часу використовували дешевий неякісний спирт, який робили переважно із картоплі. Але в Немирові використовували пшеницю, до того ж тільки найвищої якості, що й дало змогу продукції заводу отримувати чисельні нагороди на профільних ярмарках та виставках. У радянські часи масштаби виробництва суттєво знизилися, але якість горілки залишалася високою. Саме тому справжні поціновувачі міцного алкоголю намагалися придбати продукцію Немирівського лікеро-горілчаного заводу.

Міжнародний успіх бренду Nemiroff

З отриманням незалежності в Україну прийшли іноземні інвестиції, що дало змогу підприємству оновити обладнання на найсучасніше від німецького бренду Kronos. І вже через 10 років, навіть без агресивної реклами, горілка Nemiroff була визнана за кордоном, потрапивши до престижного списку алкогольних мільйонерів, який включає бренди із річним обсягом виробництва понад мільйон ящиків об’ємом 9 літрів. На сьогодні частка Nemiroff у горілчаному експорті України сягає 40%, бренд входить у ТОП-3 постачальників цього різновиду напоїв у магазини Duty Free та продається більш ніж у 60 країнах. І, звісно, немирівська горілка посідає перші місця за продажами й на внутрішньому ринку. Тому її можна придбати в інтернет-магазин MAUDAU за вигідними цінами. Підтримайте національного виробника, який допомагає українській економіці бути «на плаву» в ці нелегкі часи!